Nagroda “Najlepsi 2020” dla Stachowiak Kancelaria Adwokacka

Nagroda "Najlepsi 2020" dla Stachowiak Kancelaria Adwokacka

Z przyjemnością informujemy, że Stachowiak Kancelaria Adwokacka, prowadząca niniejszy serwis dotyczący prawa rodzinnego, otrzymała nagrodę “Najlepsi2020” i została wyróżniona na 4 miejscu w rankingu Najlepszy Adwokat w Poznaniu: ranking.

Więcej informacji również na stronie Stachowiak Kancelaria Adwokacka.

Potrzebujesz porady prawnej dotyczącej prawa rodzinnego? Prawnicy z naszej Kancelarii zapewnią Ci profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania. Posiadamy szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych oraz spadkowych, dzięki któremu przeprowadzimy Cię w sposób kompleksowy i efektywny przez procedurę sądową. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z poniższego formularza.

 


W celu uzyskania porady prawnej zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie jeszcze dzisiaj.

Numer telefonu

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności: Polityka prywatności


Stachowiak Kancelaria Adwokacka

ul. Kramarska 3/1
61-765 Poznań

tel. 61 307 18 00

e-mail:  kontakt@rodzinne-stachowiak.pl

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Adwokat w Stachowiak Kancelaria Adwokacka w Poznaniu. Absolwentka Stacjonarnych Studiów Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2018 roku. Posiada uprawnienia mediatora. W 2022 roku z wyróżnieniem zdała egzamin adwokacki. W pracy zawodowej zajmuje się prawem cywilnym i rodzinnym. W obszarze jej zainteresowań znajduje się również szeroko pojęte prawo jeździeckie oraz prawo spadkowe.