Podsumowanie akcji „Woda dla pacjenta – maseczka dla medyka”

Podsumowanie akcji „Woda dla pacjenta – maseczka dla medyka”

Zespół ds. Inicjatyw Społecznych, działający w ramach Komisji Wizerunkowej przy ORA w Poznaniu, zorganizował akcję „Woda dla pacjenta – maseczka dla medyka”, podczas której przeprowadzono zbiórkę wody dla pacjentów oraz maseczek dla pracowników szpitala.

Dzięki zaangażowaniu adwokatów i aplikantów adwokackich z Wielkopolskiej Izby Adwokackiej udało nam się zgromadzić ponad 700 butelek wody oraz maseczki ochronne FFP2, które zostały przekazane do Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego Oddziału Klinicznego Chorób Wewnętrznych i Diabetologii w Poznaniu w dniu 14 stycznia. W dobie pandemii koronawirusa COVID-19 pomogą one zapewnić pacjentom bardziej komfortowe leczenie, a lekarzom bezpieczniejsze warunki pracy.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Woda dla pacjenta – maseczka dla medyka”!

Koordynatorem akcji był prawnik z naszej Kancelarii, adw. Marcin Stachowiak, członek Zespołu ds. Inicjatyw Społecznych działającego w ramach Komisji Wizerunkowej ORA.

Potrzebujesz porady prawnej w zakresie sprawy rodzinnej? Prawnicy z naszej Kancelarii zapewnią Ci profesjonalną pomoc na każdym etapie postępowania. Posiadamy szeroką wiedzę oraz duże doświadczenie w zakresie spraw rodzinnych oraz spadkowych, dzięki któremu przeprowadzimy Cię w sposób kompleksowy i efektywny przez procedurę sądową. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z poniższego formularza.

 


W celu uzyskania porady prawnej zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie jeszcze dzisiaj.

Numer telefonu

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności: Polityka prywatności


Stachowiak Kancelaria Adwokacka

ul. Kramarska 3/1
61-765 Poznań

tel. 61 307 18 00

e-mail:  kontakt@rodzinne-stachowiak.pl

Marta Stachowiak-­Řeháčková

Marta Stachowiak-­Řeháčková

Adwokat w Stachowiak Kancelaria Adwokacka w Poznaniu. Wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Absolwentka Stacjonarnych Studiów Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2018 roku. Posiada uprawnienia mediatora. W 2022 roku z wyróżnieniem zdała egzamin adwokacki uzyskując najlepsze oceny w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej.